Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻUstawne 3 pokojowe na osiedlu ZWM ODI/M/1996LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1996
290 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne i ustawne 3 pokojowe z ogrodem i miejscem do grillowania ODI/M/1995LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1995
254 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i przestronne mieszkanie z klimatyzacją-3 pokojowe ZWM ODI/M/1994LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M1994
377 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokoje na Pasiece ODI/MW/723LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/723
1 200 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIALokal dwupoziomowy na Pasiece ODI/MW/722LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/722
1 600 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje w dzielnicy Śródmieście ODI/MW/720LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/720
1 250 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje Śródmieście ODI/MW/719LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/719
1 500 zł / MIES.Nowość
DOM NA SPRZEDAŻNowy dom w nowoczesnym stylu w LuboszycachLOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/965
855 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻPiękny dom w spokojnej okolicyLOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/964
749 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Malinka 1. piętro ODI/M/1992LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1992
298 000 złOkazjaNowość
« poprzednie oferty
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl