Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje-parter- Kolonia Gosławicka ODI/M/2099LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2099
359 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom dwurodzinny Falmirowice ODI/D/2064LOKALIZACJA: FALMIROWICEOFERTA NR: ODI/D/2064
630 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokoje z ogródkiem ODI/MW/757LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/757
WYNAJĘTE! / MIES.WyłącznośćNowość
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokal 19 m2 przy ul. Reymonta ODI/LW/252LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/LW/252
700 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie dwupoziomowe, trzy pokoje Opole Zaodrze ODI /M/2098LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2098
385 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje Pasieka ODI/M/2097LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/M/2097
319 000 złOkazjaNowość
« poprzednie oferty
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl