Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 2-pokojowe do wynajęcia

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokoje na Pasiece ODI/MW/723LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/723
1 200 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAPRZYTULNE 2 POKOJE Z INTERNETEM I TELEWIZJĄ W CENIE - ZWM ODI/MW/712LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/712
1 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokojowe Opole Śródmieście ODI/MW/705LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/705
1 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAsłoneczne i ustawne 2 pokojowe na Malince ODI/MW/702LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/702
1 700 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAAtrakcyjne 2 pokoje Bliskie Zaodrze ODI/MW/686LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/MW/686
WYNAJĘTE! / MIES.Okazja
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokoje na Malince ODI/MW/655LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/655
1 300 zł1 250 zł / MIES.Wyłączność
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl