Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 2-pokojowe do wynajęcia

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIASłoneczne i przestronne 2 pokoje na Malince ODI/MW/743LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/743
1 600 zł / MIES.OkazjaNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokojowa kawalerka po remoncie z balkonem ODI/MW/709LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/709
1 400 zł / MIES.
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl