Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Grunty, działki na sprzedaż

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka inwestycyjna Mechnice ODI/G/669LOKALIZACJA: MECHNICEOFERTA NR: ODI/G/669
878 000 złWyłącznośćNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka Mechnice ODI/G/668LOKALIZACJA: MECHNICEOFERTA NR: ODI/G/668
876 000 złWyłącznośćNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka 900 m2 Mechnice ODI/G/666LOKALIZACJA: MECHNICEOFERTA NR: ODI/G/667
230 000 złWyłącznośćNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Działka budowlana w Gosławicach ODI/G/666LOKALIZACJA: GOSŁAWICEOFERTA NR: ODI/G/666
635 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji ODI/G/665LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/G/665
816 000 złOkazja
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻatrakcyjna i duża działka z domem do remontu w Dąbrowie ODI/G/664LOKALIZACJA: DĄBROWAOFERTA NR: ODI/G/664
147 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻGrunt Sprzedam ODI/G/2037LOKALIZACJA: ZAWADAOFERTA NR: ODI/G/2037
255 500 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka Opole-Wrzoski ul. Wrocławska ODI/G/663LOKALIZACJA: OPOLE-WRZOSKIOFERTA NR: ODI/G/663
847 000 złWyłączność
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana ODI/G/662LOKALIZACJA: OCHODZEOFERTA NR: ODI/G/662
155 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻAtrakcyjna działka wraz z projektem i pozwoleniem na budowę!LOKALIZACJA: POLSKA NOWA WIEŚOFERTA NR: ODI/G/661
73 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl