Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Grunty, działki na sprzedaż

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻAtrakcyjna i niedroga z potencjałem ODI/G/658LOKALIZACJA: ZAWADAOFERTA NR: ODI/G/658
119 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana 11 ara ODI/G/657LOKALIZACJA: SOWINOFERTA NR: ODI/G/657
49 500 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana 8 ar ODI/G/656LOKALIZACJA: SOWINOFERTA NR: ODI/G/656
360 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana Sowin ODI/G/655LOKALIZACJA: SOWINOFERTA NR: ODI/G/655
41 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka inwestycyjna Opole-Wrzoski ul. Wrocławska ODI/G/654LOKALIZACJA: OPOLE-WRZOSKIOFERTA NR: ODI/G/654
949 000 złWyłączność
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w Opolu dz. Półwieś ODI/G/653LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/G/653
197 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w Grudzicach ODI/G/652LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/G/652
145 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana 10 ar w Dobrzeniu Wielkim ODI/G/650LOKALIZACJA: DOBRZEŃ WIELKIOFERTA NR: ODI/G/650
100 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana 23 ar w gm. Turawa ODI/G/642LOKALIZACJA: GM. TURAWAOFERTA NR: ODI/G/642
65 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana 23 ar w gm. Turawa ODI/G/641LOKALIZACJA: GM. TURAWAOFERTA NR: ODI/G/641
69 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl