Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 1-pokojowe do wynajęcia

Niestety, nie mamy ofert spełniających podane kryteria

Inne nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻUstawne i jasne 2 pokoje z potencjałem ODI/M/253LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/253
225 000 złNowość
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIACiekawy lokal z potencjałem w Kolonii Gosławickiej ODI/LW/254LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/LW/254
2 500 zł / MIES.OkazjaNowość
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIADwupoziomowy lokal w Kolonii Gosławickiej z parkingiem ODI/LW/253LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/LW/253
3 500 zł / MIES.Nowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl