Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Nowy ZWM ODI/M/1991LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1991
199 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i ustawne po remoncie kapitalnym ODI/M/1990LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1990
244 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne i ustawne 2 pokoje do odświeżenia na Nowym ZWM ODI/M/1989LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1989
195 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻUstawne i słoneczne Osiedle Kolorowe ODI/M/1988LOKALIZACJA: OS. KOLOROWEOFERTA NR: ODI/M/1988
260 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne , słoneczne i ustawne w Centrum z miejscem parkingowym ODI/M/1987LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1987
279 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i przytulne po remoncie ODI/M/1985LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1985
237 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje po remoncie na bliskim Zaodrzu ODI/M/1986LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1986
255 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestrzenne, ustawne i jasne 3 pokoje Kolonia Gosławicka ODI/M/1985LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1985
359 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne i słoneczne i atrakcyjne ODI/M/1984LOKALIZACJA: OZIMEKOFERTA NR: ODI/M/1984
149 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne ,atrakcyjne i ustawne ODI/M/1983LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1983
340 000 złOkazjaNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl