Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne mieszkanie pod inwestycję!LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/2003
600 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne i atrakcyjne 3 pokoje- Nowy ZWM ODI/M/2002LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2002
327 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne, słoneczne i przytulne ODI/M/2001LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/M/2001
199 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe ,przytulne i słoneczne ODI/M/2000LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2000
205 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻatrakcyjne i słoneczne z potencjałem na Malince ODI/M/1999LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: odi/m/1999
319 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 POKOJE ZWM ODI/M/1998LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1998
270 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie 3 pokojowe ZWM ODI/M/1997LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1997
310 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻUstawne 3 pokojowe na osiedlu ZWM ODI/M/1996LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1996
290 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne i ustawne 3 pokojowe z ogrodem i miejscem do grillowania ODI/M/1995LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1995
254 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i przestronne mieszkanie z klimatyzacją-3 pokojowe ZWM ODI/M/1994LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M1994
377 000 złNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl