Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne, ustawne i słoneczne 2 pokoje w Centrum Ozimka ODI/M/2027LOKALIZACJA: OZIMEKOFERTA NR: ODI/M/2027
185 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe, ustawne i słoneczne mieszkanie na Zaodrzu ODI/M/2025LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2025
269 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻNOWOCZESNE I ATRAKCYJNE W KOLONII GOSŁAWICKIEJ ODI/M/2024LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2024
430 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje ulica Grota Roweckiego ODI/M/2022LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2022
320 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje +1 w śródmieściu LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/2021
279 000 zł269 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie Chabrów 4 pokoje ODI/M/2020LOKALIZACJA: CHABRÓWOFERTA NR: ODI/M/2020
365 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje do remontu na Chabrach ODI/M/2019LOKALIZACJA: CHABRÓWOFERTA NR: ODI/M/2019
UMOWA PRZEDWSTĘPNA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne w wysokim standardzie Kolonia Gosławicka ODI/M/2017LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2017
253 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Prószków ODI/M/2015LOKALIZACJA: PRÓSZKÓWOFERTA NR: ODI/M/2015
135 000 złOkazjaWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKlimatyczne i ustawne w Centrum z miejscem parkingowym ODI/M/2014LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2014
UMOWA PRZEDWSTĘPNAOkazja
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl