Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje z balkonem na Zaodrzu.ODI/M/1975LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1975
215 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKomfortowe , eleganckie i umeblowane pod inwestycję ODI/M/1974LOKALIZACJA: CHABRÓWOFERTA NR: ODI/M/1974
319 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje w ścisłym Centrum idealne pod inwestycję ODI/M/1973LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1973
OFERTA ZAWIESZONAOkazjaWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 POKOJE ZWM ODI/M/1972LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1972
319 000 zł309 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe i ustawne 3 Pokoje z dużym balkonem ODI/M/1971LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/M/1971
234 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokoje Kolonia Gosławicka- I piętro ODI/M/1970LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1970
408 000 zł395 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestrzenne i z potencjałem z parkingiem i balkonem ODI/M/1969LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1969
590 400 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i stylowe 3 pokoje na Malince ODI/M/1968LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1968
359 900 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne , klimatyczne i ustawne w Centrum ODI/M/1967LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1967
295 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokoje ul. Dambonia 1 piętro ODI/M/1966LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI.M/1966
429 900 złWyłączność
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl