Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe w Centrum pod inwestycję z miejscem parkingowym ODI/M/2073LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2073
280 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i ustawne w Kolonii Gosławickiej ODI/M/2072LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2072
294 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i ustawne 3 pokoje z miejscem parkingowym Malinka ODI/M/2071LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/2071
335 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻŁadne mieszkanie na Malince ODI/M/2070LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/2070
312 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje w dz. Dambonia ODI/M/2069LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/2069
285 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie w dz. generalskiej ODI/M/2068LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/2068
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Malinka -parter ODI/M/2067LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/2067
UMOWA PRZEDWSTĘPNAWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻNowe 2 pok. mieszkanie ODI/M/2066LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/2066
399 900 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne oraz klimatyczne 3 pokoje z miejscami postojowymi w Śródmieściu ODI/M/2065LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/2065
375 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne blisko centrum ODI/M/2064LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2064
415 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl