Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Pużaka ODI/M/2008LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2008
359 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje ZWM ODI/M/2007LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2007
409 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3-pokoje na parterze bliskie Zaodrze ODI/M/2006LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2006
349 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i przestronne w Kolonii Gosławickiej ODI/M/2005LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2005
249 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Zaodrze ODI/M/2004LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2004
288 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne mieszkanie pod inwestycję!LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/2003
600 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne i atrakcyjne 3 pokoje- Nowy ZWM ODI/M/2002LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2002
327 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne, słoneczne i przytulne ODI/M/2001LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/M/2001
199 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe ,przytulne i słoneczne ODI/M/2000LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2000
205 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie 3 pokojowe ZWM ODI/M/1997LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1997
310 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl