Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Dambonia ODI/M/2089LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/M/2089
208 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Bliskie Zaodrze ODI/M/2088LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2088
238 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2-3 pokoje blisko centrum ODI/M/2083LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2083
399 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka ODI/M/2043LOKALIZACJA: NOWA WIEŚ KRÓLEWSKAOFERTA NR: ODI/M/2043
210 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Pużaka ODI/M/2008LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2008
359 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3-pokoje na parterze bliskie Zaodrze ODI/M/2006LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2006
349 000 zł
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl