Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i komfortowe 2 pokoje w Centrum ODI/M/2060LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2060
375 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokoje+ garaż+ ogródek ODI/M/2059LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2059
372 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe i słoneczne mieszkanie z 2 balkonami na Malince ODI/M/2058LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/2058
285 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKomfortowe z pięknym widokiem i miejscem parkingowym ODI/M/2057LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2057
457 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Grota Roweckiego ODI/M/2056LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2056
293 000 złWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻATRAKCYJNE , SŁONECZNE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI ODI/M/2055LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2055
320 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne, ciekawe i jasne 3 pokoje - bliskie Zaodrze ODI/M/2052LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2052
325 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne 3 pokoje z miejscem parkingowym- Kolonia Gosławicka ODI/M/2051LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2051
370 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne i jasne z potencjałem w Centrum ODI/M/2050LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2050
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻUstawne 3 pokoje z miejscem parkingowym w Centrum ODI/M/2048LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2048
OFERTA ZAWIESZONAWyłączność
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl