Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻatrakcyjne i przytulne 2 pokoje z balkonem gotowe do zamieszkania ODI/M/2086LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/M/2086
205 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i klimatyzowane 4 pokoje z miejscami parkingowymi i 2 balkonami odi/m/2085LOKALIZACJA: PRZYLESIE OFERTA NR: odi/m/2085
485 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻUstawne ,zadbane i umeblowane 3 pokoje - okolice Pużaka ODI/M/2084LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2084
OFERTA ZAWIESZONANowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2-3 pokoje blisko centrum ODI/M/2083LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2083
399 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne, słoneczne i przestronne 2 pokoje blisko Politechniki ODI/M/2082LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2082
UMOWA PRZEDWSTĘPNAOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne, słoneczne i ciekawe 3 pokoje ODI/M/2080LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2080
335 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i wykończone 2 pokoje w apartamentowcu ODI/M/2078LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2078
430 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻNietuzinkowe i ciekawe w klimacie domku z miejscem parkingowym ODI /M/2077LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: Odi/m/2077
526 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i ustawne 3 pokoje w Kolonii Gosławickiej ODI/M/2076LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2076
385 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i ustawne 3 pokoje z miejscem parkingowym Malinka ODI/M/2071LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/2071
335 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl