Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania do wynajęcia

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokoje na Dambonia ODI/MW/739LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/MW/739
1 600 zł / MIES.WyłącznośćNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAUstawne , ciekawe mieszkanie 3 pokojowe po remoncie ODI/MW/734LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/734
1 800 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie dla pracowników Dambonia ODI/MW/733LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/MW/733
2 200 zł1 800 zł / MIES.Wyłączność
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAAtrakcyjne i niedrogie ODI/MW/729LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/730
1 200 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAAtrakcyjne i słoneczne w Centrum ODI/mw/725LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/mw/725
1 750 zł / MIES.Okazja
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAStylowe i komfortowe z miejscem parkingowym ODI/MW/708LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/708
WYNAJĘTE! / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokojowe Opole Śródmieście ODI/MW/705LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/705
1 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAsłoneczne i ustawne 2 pokojowe na Malince ODI/MW/702LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/702
1 700 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3-pokoje Śródmieście 1850 zł ODI/MW/681LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/681
1 850 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie z tarasem ODI/MW/604LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/MW/604
OFERTA ZAWIESZONA / MIES.
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl