Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania do wynajęcia

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAAtrakcyjne i niedrogie ODI/MW/729LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/730
1 200 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIADwuosobowy pokój na Dambonia ODI/MW/728LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/MW/728
450 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAPokój dwuosobowy na Dambonia ODI/MW/727LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/MW/727
450 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAKomfortowa kawalerka w Polanicy ODI/MW/726LOKALIZACJA: POLANICA ZDRÓJOFERTA NR: ODI/MW/726
1 250 zł / MIES.Wyłączność
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAAtrakcyjne i słoneczne w Centrum ODI/mw/725LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/mw/725
1 750 zł / MIES.Okazja
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie dla 8 studentów ODI/MW/724LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/MW/724
450 zł / MIES.Wyłączność
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIALokal dwupoziomowy na Pasiece ODI/MW/722LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/722
1 600 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje w dzielnicy Śródmieście ODI/MW/720LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/720
1 250 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje Śródmieście ODI/MW/719LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/719
1 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokojowa kawalerka po remoncie z balkonem ODI/MW/709LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/709
WYNAJĘTE! / MIES.
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl