Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania do wynajęcia

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAAtrakcyjne i słoneczne w Centrum ODI/mw/725LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/mw/725
1 750 zł / MIES.OkazjaNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie dla 8 studentów ODI/MW/724LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/MW/724
450 zł / MIES.WyłącznośćNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokoje na Pasiece ODI/MW/723LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/723
1 200 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIALokal dwupoziomowy na Pasiece ODI/MW/722LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/722
1 600 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje w dzielnicy Śródmieście ODI/MW/720LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/720
1 250 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje Śródmieście ODI/MW/719LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/719
1 500 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAPRZYTULNE 2 POKOJE Z INTERNETEM I TELEWIZJĄ W CENIE - ZWM ODI/MW/712LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/712
1 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokojowa kawalerka po remoncie z balkonem ODI/MW/709LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/709
WYNAJĘTE! / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAStylowe i komfortowe z miejscem parkingowym ODI/MW/708LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/708
WYNAJĘTE! / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAKawalerka po remoncie w Centrum ODI/MW/707LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/MW/707
WYNAJĘTE! / MIES.
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl