Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania do wynajęcia

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokoje Dambonia 1 piętro Odi/Mw/755LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: Odi/Mw/755
1 500 zł / MIES.Wyłączność
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIASłoneczne i przestronne 2 pokoje na Malince ODI/MW/743LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/743
1 600 zł / MIES.Okazja
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAAtrakcyjne 3 pokoje z balkonem w Kolonii Gosławickiej ODI/MW/742LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/MW/742
1 800 zł / MIES.Okazja
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie na wynajem ODI/MW/741LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/741
3 000 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAStylowe i komfortowe z miejscem parkingowym ODI/MW/708LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/708
2 400 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3-pokoje Śródmieście 1850 zł ODI/MW/681LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/681
1 850 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIANOWA CENA! Przestronne mieszanie os. Kolorowe ODI/MW/579LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/MW/579
WYNAJĘTE! / MIES.
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl