Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻ Dom całoroczny nad jeziorem Dużym w Turawie ODI/D/2060LOKALIZACJA: TURAWAOFERTA NR: ODI/D/2060
580 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻAtrakcyjny , przytulny i komfortowy dom w Opolu ODI/D/2059LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/2059
590 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻPiękny dom w spokojnej okolicy Odi/d/2058LOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/2058
849 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom Mechnice ODI/D/2057LOKALIZACJA: MECHNICEOFERTA NR: ODI/D/2057
370 000 złWyłączność
DOM NA SPRZEDAŻAtrakcyjny, ustawny z potencjałem w Kolonii Gosławickiej ODI/D/2056LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/2056
795 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻCiekawa szeregówka z dużą działką do remontu ODI/D/2052LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/2052
470 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom ODI/D/2039LOKALIZACJA: MURÓWOFERTA NR: ODI/D/2039
280 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków w zabudowie bliźniaczej w Czarnowąsach!LOKALIZACJA: CZARNOWĄSYOFERTA NR: ODI/D/973
330 000 zł280 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowy dom w nowoczesnym stylu w LuboszycachLOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/965
855 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDochodowa kamienica z lokalami i mieszkaniem po remoncie ODI/ D/961LOKALIZACJA: GŁOGÓWEKOFERTA NR: ODI/D/961
519 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl