Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻPiękny dom w spokojnej okolicy Odi/d/2058LOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/2058
849 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom Mechnice ODI/D/2057LOKALIZACJA: MECHNICEOFERTA NR: ODI/D/2057
370 000 złWyłączność
DOM NA SPRZEDAŻAtrakcyjny, ustawny z potencjałem w Kolonii Gosławickiej ODI/D/2056LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/2056
795 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom ODI/D/2039LOKALIZACJA: MURÓWOFERTA NR: ODI/D/2039
280 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków w zabudowie bliźniaczej w Czarnowąsach!LOKALIZACJA: CZARNOWĄSYOFERTA NR: ODI/D/973
330 000 zł280 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowy dom w nowoczesnym stylu w LuboszycachLOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/965
855 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻPrzestrzenny i atrakcyjny bliźniak z dużą działką ODI/D/944 LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/944
509 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom w Suchym Borze ODI/D/930LOKALIZACJA: SUCHY BÓROFERTA NR: ODI/D/930
358 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom w Opolu Czarnowąsach ODI/D/929LOKALIZACJA: CZARNOWĄSYOFERTA NR: ODI/D/929
499 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowy dom w Kępie ODI/D/927LOKALIZACJA: KĘPAOFERTA NR: ODI/D/927
700 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl