Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻDom w Tarnowie Opolskim ODI/D/972LOKALIZACJA: TARNÓW OPOLSKIOFERTA NR: ODI/D/972
355 000 złWyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom gmina Tarnów Opolski ODI/D/971LOKALIZACJA: WALIDROGIOFERTA NR: ODI/D/971
585 000 złWyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków jednorodzinnych blisko Opola. ODI/D/970LOKALIZACJA: POLSKA NOWA WIEŚOFERTA NR: ODI/D/970
450 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków jednorodzinnych blisko Opola ODI/D/969LOKALIZACJA: POLSKA NOWA WIEŚOFERTA NR: ODI/D/969
470 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻPrzestronny i ciekawy z dużą działką w Grudzicach ODI/D/968LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/968
590 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom do remontu Kolonia Gosławicka ODI/D/967LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/967
OFERTA ZAWIESZONA
DOM NA SPRZEDAŻDom w Opolu idealny pod inwestycję. ODI/D/966LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/966/D
699 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowy dom w nowoczesnym stylu w LuboszycachLOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/965
855 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻPiękny dom w spokojnej okolicyLOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/964
749 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom stan deweloperski Kępa Odi/D/963LOKALIZACJA: KĘPAOFERTA NR: ODI/D/963
619 900 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl