Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻDom Opole-Wróblin ODI/D/959LOKALIZACJA: WRÓBLINOFERTA NR: ODI/D/959
425 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻPrzytulny i atrakcyjny w cenie mieszkania z potencjałem ODI/D/958LOKALIZACJA: GOSŁAWICEOFERTA NR: ODI/D/958
425 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻAtrakcyjna, niewielka i przytulna połowa domu z tarasem i ogródkiem ODI/D/957LOKALIZACJA: WALCEOFERTA NR: ODI/D/957
170 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻ0% Działający, dochodowy pensjonat w Pokrzywnej ODI/D/956LOKALIZACJA: POKRZYWNAOFERTA NR: ODI/D/956
2 600 000 zł2 399 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻPrzytulny,słoneczny i kompaktowy w zabudowie szeregowej ODI/D/955LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/955
464 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻCiekawy,słoneczny z potencjałem ODI/D/954LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/954
505 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻPrzytulny domek Ochodze ODI/D/952LOKALIZACJA: OCHODZEOFERTA NR: ODI/D/952
350 000 złOkazja
DOM NA SPRZEDAŻPrzytulna i ustawna szeregówka w atrakcyjnej lokalizacji ODI/D/951LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/951
415 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom całoroczny Letniskowy- Pokrzywna ODI/D/950LOKALIZACJA: POKRZYWNAOFERTA NR: ODI/D/950
450 000 złOkazja
DOM NA SPRZEDAŻKompleks mieszkalno-usługowy ODI/D/949LOKALIZACJA: POKRZYWNAOFERTA NR: ODI/D/949
1 100 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl