Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻDom w Opolu idealny pod inwestycję.LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/966/D
699 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻNowy dom w nowoczesnym stylu w LuboszycachLOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/965
855 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻPiękny dom w spokojnej okolicyLOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/964
749 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom stan deweloperski Kępa Odi/D/963LOKALIZACJA: KĘPAOFERTA NR: ODI/D/963
619 900 zł
DOM NA SPRZEDAŻPrzytulny, słoneczny i ustawny w zabudowie bliźniaczej ODI/D/962LOKALIZACJA: GOSŁAWICEOFERTA NR: ODI/D/962
499 000 złOkazja
DOM NA SPRZEDAŻDochodowa kamienica z lokalami i mieszkaniem po remoncie ODI/ D/961LOKALIZACJA: GŁOGÓWEKOFERTA NR: ODI/D/961
519 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowy dom Chrząstowice ODI/D/960LOKALIZACJA: CHRZĄSTOWICEOFERTA NR: ODI/D/960
319 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom Opole-Wróblin ODI/D/959LOKALIZACJA: WRÓBLINOFERTA NR: ODI/D/959
425 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻPrzytulny i atrakcyjny w cenie mieszkania z potencjałem ODI/D/958LOKALIZACJA: GOSŁAWICEOFERTA NR: ODI/D/958
425 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻAtrakcyjna, niewielka i przytulna połowa domu z tarasem i ogródkiem ODI/D/957LOKALIZACJA: WALCEOFERTA NR: ODI/D/957
170 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl