Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻNowoczesny i atrakcyjny w Kolonii GosławickiejLOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/2043
820 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻNIETUZINKOWY Z POTENCJAŁEM DO REMONTU ODI/D/2042LOKALIZACJA: BĄKOWICEOFERTA NR: ODI/D/2042
130 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻPiękny dom blisko Opola ODI/D/2041LOKALIZACJA: CHRÓŚCINAOFERTA NR: ODI/D/2041
695 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom ODI/D/2039LOKALIZACJA: MURÓWOFERTA NR: ODI/D/2039
280 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻObiekt handlowo-mieszkalny Stronie Śląskie ODI/D/977LOKALIZACJA: STRONIE ŚLĄSKIEOFERTA NR: ODI/D/977
880 000 złOkazjaWyłączność
DOM NA SPRZEDAŻCiekawy, przytulny i z potencjałem w gminie Chrząstowice ODI/D/975LOKALIZACJA: GM. CHRZĄSTOWICEOFERTA NR: ODI/D/975
399 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków w zabudowie bliźniaczej w Czarnowąsach!LOKALIZACJA: CZARNOWĄSYOFERTA NR: ODI/D/973
330 000 zł280 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków jednorodzinnych blisko Opola. ODI/D/970LOKALIZACJA: POLSKA NOWA WIEŚOFERTA NR: ODI/D/970
450 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków jednorodzinnych blisko Opola ODI/D/969LOKALIZACJA: POLSKA NOWA WIEŚOFERTA NR: ODI/D/969
470 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻPrzestronny i ciekawy z dużą działką w Grudzicach ODI/D/968LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/968
590 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl