Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻDom wolnostojący Tarnów Opolski ODI/D/2069LOKALIZACJA: TARNÓW OPOLSKIOFERTA NR: ODI/D/2069
490 000 złOkazjaWyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom Walidrogi ODI/D/2068LOKALIZACJA: WALIDROGIOFERTA NR: ODI/D/2068
790 000 złWyłączność
DOM NA SPRZEDAŻDom jednorodzinny do remontu Przysiecz ODI/D/2067LOKALIZACJA: PRZYSIECZOFERTA NR: ODI/D/2067
184 000 złOkazja
DOM NA SPRZEDAŻPołowa domu w Boroszowie do remontuLOKALIZACJA: BOROSZÓWOFERTA NR: ODI/D/2066
249 000 złOkazja
DOM NA SPRZEDAŻDom w zabudowie bliźniaczej Dzielnica Generalska ODI//D/2065LOKALIZACJA: GENERALSKAOFERTA NR: ODI/D/2065
820 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom dwurodzinny Falmirowice ODI/D/2064LOKALIZACJA: FALMIROWICEOFERTA NR: ODI/D/2064
630 000 złOkazja
DOM NA SPRZEDAŻDom w Krasiejowie ODI/D/2063LOKALIZACJA: KRASIEJÓWOFERTA NR: ODI/D/2063
UMOWA PRZEDWSTĘPNA
DOM NA SPRZEDAŻDom Kosorowice ODI/D/2062LOKALIZACJA: KOSOROWICEOFERTA NR: ODI/D/2062
UMOWA PRZEDWSTĘPNAWyłączność
DOM NA SPRZEDAŻDom parterowy Wawelno ODI/D/2061LOKALIZACJA: WAWELNOOFERTA NR: ODI/D/2061
245 000 zł210 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom Kolonia Gosławicka ODI/D/2060LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/2060
690 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl