Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻDom w Grudzicach ODI/D/2055LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/2055
699 000 złOkazjaNowość
DOM NA SPRZEDAŻSłoneczny i ustawny z potencjałem, do remontu ODI/D/2053LOKALIZACJA: DĘBSKA KUŹNIAOFERTA NR: ODI/D/2053
OFERTA ZAWIESZONAWyłączność
DOM NA SPRZEDAŻCiekawa szeregówka z dużą działką do remontu ODI/D/2052LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/2052
470 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNIETUZINKOWY Z POTENCJAŁEM DO REMONTU ODI/D/2042LOKALIZACJA: BĄKOWICEOFERTA NR: ODI/D/2042
OFERTA ZAWIESZONA
DOM NA SPRZEDAŻPiękny dom blisko Opola ODI/D/2041LOKALIZACJA: CHRÓŚCINAOFERTA NR: ODI/D/2041
695 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom ODI/D/2039LOKALIZACJA: MURÓWOFERTA NR: ODI/D/2039
280 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków w zabudowie bliźniaczej w Czarnowąsach!LOKALIZACJA: CZARNOWĄSYOFERTA NR: ODI/D/973
330 000 zł280 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków jednorodzinnych blisko Opola. ODI/D/970LOKALIZACJA: POLSKA NOWA WIEŚOFERTA NR: ODI/D/970
450 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków jednorodzinnych blisko Opola ODI/D/969LOKALIZACJA: POLSKA NOWA WIEŚOFERTA NR: ODI/D/969
470 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻPrzestronny i ciekawy z dużą działką w Grudzicach ODI/D/968LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/968
590 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl