Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Garaże na sprzedaż

Niestety, nie mamy ofert spełniających podane kryteria

Inne nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Dambonia ODI/M/2089LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/M/2089
208 000 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka w Zawadzie k/ Opola ODI/G/671LOKALIZACJA: ZAWADAOFERTA NR: ODI/G/671
150 000 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka w Zawadzie ODI/G/670LOKALIZACJA: ZAWADAOFERTA NR: ODI/G/670
350 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom dwurodzinny w Zawadzie z potencjałem ODI/D/2058LOKALIZACJA: ZAWADAOFERTA NR: ODI/D/2058
850 000 złNowość
DOM DO WYNAJĘCIADom Kolonia Gosławicka ODI/Dw/118LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/Dw/118
3 500 zł / MIES.WyłącznośćNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl