Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Lokale użytkowe do wynajęcia

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokal 19 m2 przy ul. Reymonta ODI/LW/252LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/LW/252
700 zł / MIES.
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM OPOLALOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/LW/251
12 600 zł / MIES.
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokal bliskie Zaodrze ODI/LW/238LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/LW/238
1 900 zł1 600 zł / MIES.Okazja
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl