Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestrzenne, ustawne i jasne 3 pokoje Kolonia Gosławicka ODI/M/1985LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1985
359 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne ,atrakcyjne i ustawne ODI/M/1983LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1983
340 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i przestronne 3 pokoje ODI/M/1982LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1982
399 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe i przestrzenne z ogródkiem i garażem ODI/M/1981LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1981
370 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne , słoneczne i przytulne mieszkanie na Kolonii Gosławickiej ODI/M/1980LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1980
UMOWA PRZEDWSTĘPNANowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻUstawne i słoneczne 3 pokoje Nowy ZWM ODI/M/1976LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1976
339 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 POKOJE ZWM Nowa cena! ODI/M/1972LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1972
319 000 zł294 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i stylowe 3 pokoje z garderobą na Malince ODI/M/1968LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1968
359 900 zł358 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne , klimatyczne i ustawne w Centrum ODI/M/1967LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1967
295 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 przestrzenne pokoje z miejscem parkingowym Kolonia ODI/M/1960LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1960
329 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl