Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie 3-pokojowe Os. Winów ODI/M/2104LOKALIZACJA: WINÓWOFERTA NR: ODI/M/2104
569 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3-pokoje śródmieście ODI/M/2102LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/2102
339 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje-parter- Kolonia Gosławicka ODI/M/2099LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2099
359 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie dwupoziomowe, trzy pokoje Opole Zaodrze ODI /M/2098LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2098
385 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ 3 pokoje 72 m2 Śródmieście ODI/M/2094LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/2094
429 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3-pokoje na parterze bliskie Zaodrze ODI/M/2006LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2006
349 000 zł
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl