Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻUstawne ,zadbane i umeblowane 3 pokoje - okolice Pużaka ODI/M/2084LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2084
OFERTA ZAWIESZONANowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne, słoneczne i ciekawe 3 pokoje ODI/M/2080LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2080
335 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i ustawne 3 pokoje w Kolonii Gosławickiej ODI/M/2076LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2076
385 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i ustawne 3 pokoje z miejscem parkingowym Malinka ODI/M/2071LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/2071
335 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne oraz klimatyczne 3 pokoje z miejscami postojowymi w Śródmieściu ODI/M/2065LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/2065
375 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe i słoneczne mieszkanie z 2 balkonami na Malince ODI/M/2058LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/2058
285 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3-pokoje na parterze bliskie Zaodrze ODI/M/2006LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2006
349 000 zł
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl