Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻZaodrze- Apartament z garażem ODI/M/2023LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2023
544 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe mieszkanie w samym Rynku Opola ODI/M/2022LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2022
405 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻRynek Opole 60m2 ODI/M/2021LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2021
400 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Opole ZWM ODI/M/2119LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2119
349 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDuże mieszkanie w ścisłym Centrum Opola ODI/M/2116LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2116
620 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje gmina Niemodlin ODI/M/2115LOKALIZACJA: GM. NIEMODLINOFERTA NR: ODI/M/2115
220 000 złOkazjaWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje + garaż Opole Pasieka ODI/M/2114LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/M/2114
530 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻStylowe Mieszkanie 3 pokojowe Opole ZWM ODI/M/2110LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2110
370 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻTrzy pokoje Zaodrze Opole ODI/M/2108LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2108
362 250 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie 3-pokojowe Os. Winów ODI/M/2104LOKALIZACJA: WINÓWOFERTA NR: ODI/M/2104
569 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl