Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 POKOJE ZWM ODI/M/1972LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1972
319 000 zł309 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe i ustawne 3 Pokoje z dużym balkonem ODI/M/1971LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/M/1971
234 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i stylowe 3 pokoje na Malince ODI/M/1968LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1968
359 900 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne , klimatyczne i ustawne w Centrum ODI/M/1967LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1967
295 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 przestrzenne pokoje z miejscem parkingowym Kolonia ODI/M/1960LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1960
329 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe i ustawne 3 pokoje z balkonem i parkingiem , Kolonia Gosławicka ODI/M/1954LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1954
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Zaodrze, Niemodlińska ODI/M/1947LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1947
296 000 zł288 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje centrum 82m2 ODI/M/1946LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1946
399 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne z potencjałem 3 pokoje, Kolonia Gosławicka ODI/M/1939LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1939
350 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe 73,5 m2 ZWM ODI/M/1938LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1938
365 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl