Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie na sprzedaż ODI/M/2038LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/2038
255 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne w stylu klasycznym na Malince ODI/M/2035LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/2035
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie 2 pokoje ZWM ODI/M/2034LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2034
280 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻNOWOCZESNE I ATRAKCYJNE W KOLONII GOSŁAWICKIEJ ODI/M/2024LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2024
430 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Prószków ODI/M/2015LOKALIZACJA: PRÓSZKÓWOFERTA NR: ODI/M/2015
135 000 złOkazjaWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKlimatyczne i ustawne w Centrum z miejscem parkingowym ODI/M/2014LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2014
UMOWA PRZEDWSTĘPNAOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe 2 pokoje z potencjałem ODI/M/2011LOKALIZACJA: DZIELNICA GÓRSKAOFERTA NR: ODI/M/2011
189 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Pużaka ODI/M/2008LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2008
359 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne, słoneczne i przytulne ODI/M/2001LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/M/2001
199 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje z balkonem na Zaodrzu.ODI/M/1975LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1975
215 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl