Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje z balkonem na Zaodrzu.ODI/M/1975LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1975
215 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKomfortowe , eleganckie i umeblowane pod inwestycję ODI/M/1974LOKALIZACJA: CHABRÓWOFERTA NR: ODI/M/1974
319 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje w ścisłym Centrum idealne pod inwestycję ODI/M/1973LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1973
OFERTA ZAWIESZONAOkazjaWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPRZYTULNE 2 POKOJE NA CHABRACH Z POTENCJAŁEM ODI/M/1965LOKALIZACJA: CHABRÓWOFERTA NR: ODI/M/1965
180 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne mieszkanko na nowym ZWM ODI/M/1962LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1962
209 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻNowe mieszkanie z miejscem parkingowym ODI/M/1961LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1961
324 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻATRAKCYJNE I PRZYTULNE PO REMONCIE Z DUŻYM BALKONEM ODI/M/1958LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1958
UMOWA PRZEDWSTĘPNAOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje po remoncie z balkonem ODI/M/1955LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1955
289 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe Śródmieście ODI/M/1940LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1940
315 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe 53 m2 Centrum ODI/M/1937LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1937
256 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl