Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Pużaka ODI/M/2008LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2008
359 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i przestronne w Kolonii Gosławickiej ODI/M/2005LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2005
249 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne, słoneczne i przytulne ODI/M/2001LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/M/2001
199 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe ,przytulne i słoneczne ODI/M/2000LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2000
205 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKlimatyczne i ciekawe na Zaodrzu ODI/M/1993LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1993
289 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i ustawne po remoncie kapitalnym ODI/M/1990LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1990
UMOWA PRZEDWSTĘPNA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne i ustawne 2 pokoje do odświeżenia na Nowym ZWM ODI/M/1989LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1989
195 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje po remoncie na bliskim Zaodrzu ODI/M/1986LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1986
UMOWA PRZEDWSTĘPNAOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne i słoneczne i atrakcyjne ODI/M/1984LOKALIZACJA: OZIMEKOFERTA NR: ODI/M/1984
OFERTA ZAWIESZONAOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje z balkonem na Zaodrzu.ODI/M/1975LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1975
215 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl