Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻNOWOCZESNE I ATRAKCYJNE W KOLONII GOSŁAWICKIEJ ODI/M/2024LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2024
430 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje do remontu na Chabrach ODI/M/2019LOKALIZACJA: CHABRÓWOFERTA NR: ODI/M/2019
UMOWA PRZEDWSTĘPNA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne w wysokim standardzie Kolonia Gosławicka ODI/M/2017LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2017
253 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Prószków ODI/M/2015LOKALIZACJA: PRÓSZKÓWOFERTA NR: ODI/M/2015
135 000 złOkazjaWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKlimatyczne i ustawne w Centrum z miejscem parkingowym ODI/M/2014LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2014
UMOWA PRZEDWSTĘPNAOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne 2 pokoje w nowym apartamentowcu ODI/M/2012LOKALIZACJA: GOSŁAWICEOFERTA NR: ODI/M/2012
244 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe 2 pokoje z potencjałem ODI/M/2011LOKALIZACJA: DZIELNICA GÓRSKAOFERTA NR: ODI/M/2011
189 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe 2 pokoje w Centrum z opcją murowanego garażu ODI/M/2009LOKALIZACJA: OZIMEKOFERTA NR: ODI/M/2009
185 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Pużaka ODI/M/2008LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2008
359 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i przestronne w Kolonii Gosławickiej ODI/M/2005LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2005
249 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl