Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Pokoje na sprzedaż

Niestety, nie mamy ofert spełniających podane kryteria

Inne nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe w Centrum pod inwestycję z miejscem parkingowym ODI/M/2073LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2073
280 000 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana z projektem domu ODI/G/670LOKALIZACJA: BIERKOWICEOFERTA NR: ODI/G/670
175 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i ustawne w Kolonii Gosławickiej ODI/M/2072LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2072
294 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻPiękny dom w spokojnej okolicy Odi/d/2058LOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/2058
849 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i ustawne 3 pokoje z miejscem parkingowym Malinka ODI/M/2071LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/2071
335 000 złNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl