Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Większe mieszkania do wynajęcia

Niestety, nie mamy ofert spełniających podane kryteria

Inne nowości w ofercie

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Działka budowlana w Gosławicach ODI/G/666LOKALIZACJA: GOSŁAWICEOFERTA NR: ODI/G/666
635 000 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji ODI/G/665LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/G/665
816 000 złOkazjaNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻatrakcyjna i duża działka z domem do remontu w Dąbrowie ODI/G/664LOKALIZACJA: DĄBROWAOFERTA NR: ODI/G/664
147 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻAtrakcyjny, ustawny z potencjałem w Kolonii Gosławickiej ODI/D/2056LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/2056
795 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAAtrakcyjne 3 pokoje z balkonem w Kolonii Gosławickiej ODI/MW/742LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/MW/742
1 800 zł / MIES.OkazjaNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl