Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Garaże do wynajęcia

Niestety, nie mamy ofert spełniających podane kryteria

Inne nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻUrokliwe mieszkanie 3 pokojowe w Śródmieściu Opola ODI /M/2109LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/2109
330 000 złOkazjaNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom wolnostojący Tarnów Opolski ODI/D/2069LOKALIZACJA: TARNÓW OPOLSKIOFERTA NR: ODI/D/2069
490 000 złOkazjaWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻTrzy pokoje Zaodrze Opole ODI/M/2108LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2108
362 250 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKlimatyczne mieszkanie 2 pokojowe ZWM ODI/M/2107LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2107
295 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie 2 pokoje Opole ZWM ODI/M/2106LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2106
290 000 złNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl