Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne po remoncie kapitalnym ODI./M/2031LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI./M/2031
252 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe i ustawne 3 pokoje Stary ZWM ODI/M/2030LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2030
319 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻTrzy pokoje na Zaodrzu po kapitalnym remoncie ODI/M/2029LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2029
299 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne, ustawne i zadbane 3 pokoje na Jodłowej ODI/M/2028LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2028
OFERTA ZAWIESZONAOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne, ustawne i słoneczne 2 pokoje w Centrum Ozimka ODI/M/2027LOKALIZACJA: OZIMEKOFERTA NR: ODI/M/2027
185 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe, ustawne i słoneczne mieszkanie na Zaodrzu ODI/M/2025LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2025
269 000 złNowość
LOKAL UŻYTKOWY NA SPRZEDAŻDochodowa piekarnia ze sklepem ODI/L/150LOKALIZACJA: NYSAOFERTA NR: ODI/L/150
1 210 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻNOWOCZESNE I ATRAKCYJNE W KOLONII GOSŁAWICKIEJ ODI/M/2024LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2024
430 000 złNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl