Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻATRAKCYJNE I PRZYTULNE PO REMONCIE Z DUŻYM BALKONEM ODI/M/1958LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1958
244 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPRZYTULNE 2 POKOJE PO REMONCIE KAPITALNYM ODI/M/1957LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1957
232 000 złOkazjaNowość
DOM NA SPRZEDAŻPrzytulny domek Ochodze ODI/D/952LOKALIZACJA: OCHODZEOFERTA NR: ODI/D/952
350 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie 2- poziomowe w Śródmieściu ODI/Mw/719LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/Mw/719
1 300 zł / MIES.Nowość
DOM NA SPRZEDAŻDom całoroczny Letniskowy- Pokrzywna ODI/D/950LOKALIZACJA: POKRZYWNAOFERTA NR: ODI/D/950
450 000 złOkazjaNowość
DOM NA SPRZEDAŻKompleks mieszkalno-usługowy ODI/D/949LOKALIZACJA: POKRZYWNAOFERTA NR: ODI/D/949
1 100 000 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana 11 ara ODI/G/657LOKALIZACJA: SOWINOFERTA NR: ODI/G/657
49 500 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana 8 ar ODI/G/656LOKALIZACJA: SOWINOFERTA NR: ODI/G/656
360 000 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana Sowin ODI/G/655LOKALIZACJA: SOWINOFERTA NR: ODI/G/655
41 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Dolnej z działką o powierzchni 40ar ODI/D/948LOKALIZACJA: DOLNAOFERTA NR: ODI/D/948
299 999 złNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl