Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i słoneczne 2 pokoje w Kolonii Gosławickjiej ODI/M/2081LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2081
294 000 złOkazjaNowość
DOM DO WYNAJĘCIAAtrakcyjny, nowoczesny i wyposażony dom ODI/DW/116LOKALIZACJA: GOSŁAWICEOFERTA NR: ODI/DW/116
3 100 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAAtrakcyjne i przestronne 3 pokoje z kominkiem i ogródkiem odi/mw/744LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: odi/mw/744
2 200 zł / MIES.Nowość
DOM NA SPRZEDAŻ Dom całoroczny nad jeziorem Dużym w Turawie ODI/D/2060LOKALIZACJA: TURAWAOFERTA NR: ODI/D/2060
580 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIASłoneczne i przestronne 2 pokoje na Malince ODI/MW/743LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/743
1 600 zł / MIES.OkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne, słoneczne i ciekawe 3 pokoje ODI/M/2080LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2080
335 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i wykończone 2 pokoje w apartamentowcu ODI/M/2078LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2078
430 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻNietuzinkowe i ciekawe w klimacie domku z miejscem parkingowym ODI /M/2077LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: Odi/m/2077
526 000 złNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl