Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

DOM NA SPRZEDAŻDom w Tarnowie Opolskim ODI/D/972LOKALIZACJA: TARNÓW OPOLSKIOFERTA NR: ODI/D/972
355 000 złWyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom gmina Tarnów Opolski ODI/D/971LOKALIZACJA: WALIDROGIOFERTA NR: ODI/D/971
585 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Pużaka ODI/M/2008LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2008
359 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAAtrakcyjne i niedrogie ODI/MW/729LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/730
1 200 zł / MIES.Nowość
DOM DO WYNAJĘCIADom dla pracowników Opole ul. Grudzicka ODI/MW/729LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/MW/729
5 000 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje ZWM ODI/M/2007LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2007
409 000 złNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl