Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie na wynajemLOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/741
3 300 zł / MIES.Nowość
DOM NA SPRZEDAŻKomfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką ODI/D/2054LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/2054
599 000 złNowość
LOKAL UŻYTKOWY NA SPRZEDAŻAtrakcyjny , dochodowy i niedrogi w Centrum Opola ODI/L/153LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/L/153
235 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻATRAKCYJNE , SŁONECZNE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI ODI/M/2055LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2055
320 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻTrzy pokoje pod inwestycję na Zaodrzu ODI/M/2054LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2054
293 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne, ciekawe i jasne 3 pokoje - bliskie Zaodrze ODI/M/2052LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2052
325 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAKawalerka ul. Krakowska Opole ODI/Mw/740LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/Mw/740
1 200 zł / MIES.OkazjaWyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻSłoneczny i ustawny z potencjałem, do remontu ODI/D/2053LOKALIZACJA: DĘBSKA KUŹNIAOFERTA NR: ODI/D/2053
OFERTA ZAWIESZONAWyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻCiekawa szeregówka z dużą działką do remontu ODI/D/2052LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/2052
470 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne 3 pokoje z miejscem parkingowym- Kolonia Gosławicka ODI/M/2051LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2051
370 000 złNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl