Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne, ustawne i słoneczne 2 pokoje w Centrum Ozimka ODI/M/2027LOKALIZACJA: OZIMEKOFERTA NR: ODI/M/2027
185 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe, ustawne i słoneczne mieszkanie na Zaodrzu ODI/M/2025LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2025
269 000 złNowość
LOKAL UŻYTKOWY NA SPRZEDAŻDochodowa piekarnia ze sklepem ODI/L/150LOKALIZACJA: NYSAOFERTA NR: ODI/L/150
1 210 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻNOWOCZESNE I ATRAKCYJNE W KOLONII GOSŁAWICKIEJ ODI/M/2024LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2024
430 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻObiekt handlowo-mieszkalny Stronie Śląskie ODI/D/977LOKALIZACJA: STRONIE ŚLĄSKIEOFERTA NR: ODI/D/977
880 000 złOkazjaWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje ulica Grota Roweckiego ODI/M/2022LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2022
320 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokoje ulica Tarnopolska ODI/MW/737LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/737
1 300 zł / MIES.OkazjaWyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Nysie ODI/D/976LOKALIZACJA: NYSAOFERTA NR: ODI/D/976
219 900 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAKawalerka ulica Waryńskiego ODI/Mw/736LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/Mw/736
1 200 zł1 000 zł / MIES.OkazjaWyłącznośćNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl