Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

DOM NA SPRZEDAŻDom Walidrogi ODI/D/2068LOKALIZACJA: WALIDROGIOFERTA NR: ODI/D/2068
790 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie 3-pokojowe Os. Winów ODI/M/2104LOKALIZACJA: WINÓWOFERTA NR: ODI/M/2104
569 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie 2-pokojowe Malinka ODI/M/2103LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/2103
325 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom jednorodzinny do remontu Przysiecz ODI/D/2067LOKALIZACJA: PRZYSIECZOFERTA NR: ODI/D/2067
184 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3-pokoje śródmieście ODI/M/2102LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/2102
339 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻPołowa domu w Boroszowie do remontuLOKALIZACJA: BOROSZÓWOFERTA NR: ODI/D/2066
250 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie 4-pokojowe ZWM ODI/M/2101LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2101
365 000 złNowość
DOM DO WYNAJĘCIADom 6 pokoi ul. Grudzicka ODI/DW/118LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/DW/118
5 000 zł / MIES.WyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻŁadna kawalerka Malinka ODI/M//2100LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/2100
239 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w zabudowie bliźniaczej Dzielnica Generalska ODI//D/2065LOKALIZACJA: GENERALSKAOFERTA NR: ODI/D/2065
820 000 złNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl