Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje + garaż Opole Pasieka ODI/M/2114LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/M/2114
530 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokoje, balkon, taras i miejsce parkingowe ODI/Mw/758LOKALIZACJA: SZCZEPANOWICEOFERTA NR: ODI/Mw/758
2 100 zł / MIES.OkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne dwa pokoje Opole Metalchem ODI/M/2113LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/M/2113
UMOWA PRZEDWSTĘPNANowość
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokal użytkowy 13 m2 Opole ul. Reymonta LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/LW/254
300 zł / MIES.OkazjaNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka Opole Wrzoski ODI/G/673LOKALIZACJA: OPOLE-WRZOSKIOFERTA NR: ODI/G/673
207 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻTrzy pokoje Centrum Opola ODI/M/2112LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2112
UMOWA PRZEDWSTĘPNANowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie 3 pokojowe Opole Chabry ODI/M/2111LOKALIZACJA: CHABRÓWOFERTA NR: ODI/M/2111
UMOWA PRZEDWSTĘPNANowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻStylowe Mieszkanie 3 pokojowe Opole ZWM ODI/M/2110LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2110
370 000 złOkazjaNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl