Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje +1 w śródmieściu LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/2021
279 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie Chabrów 4 pokoje ODI/M/2020LOKALIZACJA: CHABRÓWOFERTA NR: ODI/M/2020
365 000 złNowość
HALA NA SPRZEDAŻHala usługowo-magazynowa Opole ODI/H/104LOKALIZACJA: MALINAOFERTA NR: ODI/H/104
699 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje do remontu na Chabrach ODI/M/2019LOKALIZACJA: CHABRÓWOFERTA NR: ODI/M/2019
185 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne w wysokim standardzie Kolonia Gosławicka ODI/M/2017LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/2017
253 000 złNowość
HALA DO WYNAJĘCIAHala magazynowa ODI/HW/106LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/HW/106
3 500 zł / MIES.Nowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka Opole-Wrzoski ul. Wrocławska ODI/G/663LOKALIZACJA: OPOLE-WRZOSKIOFERTA NR: ODI/G/663
847 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Prószków ODI/M/2015LOKALIZACJA: PRÓSZKÓWOFERTA NR: ODI/M/2015
135 000 złOkazjaWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKlimatyczne i ustawne w Centrum z miejscem parkingowym ODI/M/2014LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/2014
310 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAUstawne , ciekawe mieszkanie 3 pokojowe po remoncie ODI/MW/734LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/734
1 800 zł / MIES.Nowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl