Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3-pokoje na parterze bliskie Zaodrze ODI/M/2006LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2006
349 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIADwuosobowy pokój na Dambonia ODI/MW/728LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/MW/728
450 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAPokój dwuosobowy na Dambonia ODI/MW/727LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/MW/727
450 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Zaodrze ODI/M/2004LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/2004
288 000 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana Sowin atrakcyjna cena ODI/G/660LOKALIZACJA: SOWINOFERTA NR: ODI/G/660
60 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAKomfortowa kawalerka w Polanicy ODI/MW/726LOKALIZACJA: POLANICA ZDRÓJOFERTA NR: ODI/MW/726
1 250 zł / MIES.WyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków jednorodzinnych blisko Opola. ODI/D/970LOKALIZACJA: POLSKA NOWA WIEŚOFERTA NR: ODI/D/970
450 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻNowa inwestycja domków jednorodzinnych blisko Opola ODI/D/969LOKALIZACJA: POLSKA NOWA WIEŚOFERTA NR: ODI/D/969
470 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻPrzestronny i ciekawy z dużą działką w Grudzicach ODI/D/968LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/968
590 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom do remontu Kolonia Gosławicka ODI/D/967LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/967
OFERTA ZAWIESZONANowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl