Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Większe mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne mieszkanie pod inwestycję!LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/2003
600 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestrzenne i z potencjałem z parkingiem i balkonem ODI/M/1979LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1979
499 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokojowe Kolonia Gosławicka ODI/M/1875LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1978
UMOWA PRZEDWSTĘPNAOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokoje ul. Dambonia 1 piętro ODI/M/1966LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI.M/1966
429 900 złWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokojowe 77 m2 z balkonem Śródmieście ODI/M/1945LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1945
359 000 zł350 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokojowe 96 m2 Śródmieście ODI/M/1922LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1922
395 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokoje Pasieka ODI/M/1890LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/M/1890
549 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokojowe w dzielnicy Generalskiej ODI/M/1856LOKALIZACJA: DZIELNICA GENERALSKAOFERTA NR: ODI/M/1856
610 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻMieszkanie w szeregówce ODI/M/951LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/951
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKomfortowe w Śródmieściu ODI/M/727LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/727
OFERTA ZAWIESZONA
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl