Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Większe mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻCiekawe mieszkanie pod inwestycję ODI/M/2041LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/2041
384 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne mieszkanie pod inwestycję!LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/2003
600 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestrzenne i z potencjałem z parkingiem i balkonem ODI/M/1979LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1979
455 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKomfortowe w Śródmieściu ODI/M/727LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/727
OFERTA ZAWIESZONA
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl