Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

NIEDUŻE,PRZYTULNE I USTAWNE NA ZWM Z BALKONEM ODI/MW/745

1 400 zł / MIES.

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 34.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/745

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w dzielnicy ZWM w Opolu.

Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym, wydzielonej i ustawnej sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

W kuchni zabudowa wraz ze sprzętem agd, w pokoju meblościanka robiona na wymiar, w sypialni biurko i szafka.

Na ścianach gładzie, w kuchni na podłodze panele, w łazience na podłodze i ścianach płytki.

W pobliżu szkoła, Politechnika Opolska, przedszkole, przychodnia, apteka, sklepy oraz pozostałe punkty usługowe.

Do mieszkania przynależy piwnica i balkon.

KAUCJA 1400 zł

CENA NAJMU:1400 ZŁ (PLUS PRĄD I GAZ)

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi2
Piekarniktak
Piętro3
Piwnicatak
Pralkatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu1500
Zmywarkatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl