Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

mgr inż. Jacek Francik

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 154 608

e-mail: j.francik@odiopole.pl

Mieszkanie na wynajem

3 000 zł / MIES.

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 65.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/741

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Do wynajęcia pięknie wyremontowane mieszkanie.

Mieszkanie w bloku na 1-szym piętrze, bardzo blisko Politechniki Opolskiej.

Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni łazienki, osobne WC i dużego holu.

Mieszkanie można wynająć w całości lub poszczególne pokoje.
1. pokój jednoosobowy, 10 m2 cena wynajmu 680 zł/m-c + media
2. pokój dwuosobowy , 15 m2 cena najmu 450/osoba zł/m-c + media
3. pokój dwuosobowy z balkonem, 22 m2 cena najmu 600/osoba zł/m-c+ media

W pobliżu pełna infrastruktura.
Komunikacja MZK , dogodny dojazd do centrum.

Wymagana kaucja.

Zapraszam na prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Kuchenkatak
Lodówkatak
Pralkatak
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Umeblowanetak
Wynajmę również studentomtak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl