Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Angelika Kowal

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 733 425 018

e-mail: a.kowal@odiopole.pl

Kawalerka ulica Waryńskiego ODI/Mw/736

1 200 zł

1 000 zł / MIES.

Lokalizacja: Centrum

Powierzchnia: 22.00 m2

Numer oferty: ODI/Mw/736

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Tylko u nas.
Przedstawiamy Państwu do wynajęcia kawalerkę przy ul.Waryńskiego Centrum Opola. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego bloku.

Nieruchomość składa się z pokoju ,aneksu kuchennego, łazienki z wc.

Mieszkanie umeblowane, wyposażone w lodówkę, pralkę, kuchenkę indukcyjna i mikrofalę..
Woda ciepła i ogrzewanie z sieci miejskiej.

W pobliżu przedszkola,place zabaw,przychodnia, apteka, sklepy oraz pozostałe punkty usługowe.

Do mieszkania przynależy piwnica. Dostępny parking.

KAUCJA 1500 zł

Cena:
1200 + czynsz administracyjny (260 zł). dodatkowo płatne prąd wg liczników.

Do zamieszkania od zaraz, minimalny okres wynajmu-1 rok. Oferta dla 1 osoby lub pary pracującej.


Zapraszamy na bezpośrednią prezentację!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Garaż/miejsce parkingowetak
Kuchenkatak
Liczba pokoi1
Lodówkatak
Piętro3
Pralkatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Teren zamkniętytak
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl