Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

Kawalerka ul. Krakowska Opole ODI/Mw/740

1 200 zł / MIES.

Lokalizacja: Centrum

Powierzchnia: 34.00 m2

Numer oferty: ODI/Mw/740

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu do wynajmu kawalarkę zlokalizowaną na 1 piętrze przy ulicy Krakowskiej w Opolu.

Nieruchomość składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC.

Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy piwnica oraz jedno miejsce parkingowe.

W pobliżu pełna infrastruktura.

WYMAGANA KAUCJA 1700 zł.

Koszt wynajmu 1200 zł + media (czynsz administracyjny ok. 400 zł, prąd,gaz wg liczników).

Zapraszamy na prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Garaż/miejsce parkingowetak
Kuchenkatak
Liczba pokoi1
Lodówkatak
Piętro1
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowykamienica
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl