Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Angelika Kowal

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 733 425 018

e-mail: a.kowal@odiopole.pl

Dwuosobowy pokój na Dambonia ODI/MW/728

450 zł / MIES.

Lokalizacja: Dambonia

Powierzchnia: 80.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/728

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Tylko u nas!

Oferta na Wyłączność!

Oferujemy do wynajęcia pokój dwuosobowy studentom lub osobom pracującym, w dzielnicy Dambonia w Opolu.

Do lokalu przynależy balkon!

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Rozkład- kuchnia, 2 łazienki, przedpokój, 4 niezależne pokoje

Atutem mieszkania jest również ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.

Możliwość wynajęcia większej ilości pokoi.

Standard wykończenia:
-okna pcv, podłogi: panele, płytki, wykładzina, ściany- gładzie, drzwi- drewniane.
Termin wydania - od zaraz.

Cena 450 zł za osobę/miesiąc
Wymagana kaucja zwrotną 500 zl/od osoby

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Drzwi / okna antywłamaniowetak
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi4
Lodówkatak
Oddzielna kuchniatak
Piętro1
Pralkatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl