Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Atrakcyjne i niedrogie ODI/MW/729

1 200 zł / MIES.

Lokalizacja: Malinka

Powierzchnia: 43.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/730

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne, jasne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na 2 piętrze w jednym z apartamentowców na Malince.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
salon z aneksem, sypialnia,przedpokój oraz łazienka z wc.

Na podłogach panele oraz płytki podłogowe, na ścianach gładzie, ogrzewanie i woda z sieci miejskiej.

Wokół budynku znajdują się liczne miejsca parkingowe,w bloku sklep, kawiarnia, apteka i pozostałe punkty handlowo- usługowe.W pobliżu 2 przedszkola,Szpital, przychodnia, przystanki MZK, Lidl,Biedronka.

WYMAGANA KAUCJA - 2000 ZŁ.

WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY.

SERDECZNIE POLECAMY ZE WZGLĘDU NA ŚWIETNĄ INFRASTRUKTURĘ ORAZ BARDZO DOBRE POŁĄCZENIE Z POZOSTAŁĄ CZĘŚCIĄ MIASTA!!!

CENA OFERTOWA:1200 zł +opłaty(ok 400 zł)

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Liczba pięter w budynku3
Lodówkatak
Pom. użytkowetak
Pralkatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Telewizja kablowatak
Teren zamkniętytak
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Windatak
Wysokość czynszu1200
Wysokość kaucji2000
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl