Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Atrakcyjne 3 pokoje z balkonem w Kolonii Gosławickiej ODI/MW/742

1 800 zł / MIES.

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 65.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/742

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne i bardzo słoneczne i ustawne mieszkanie,zlokalizowane w dzielnicy Kolonia Gosławicach.

Nieruchomość składa się z :salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon,2 sypialni, przedpokoju oraz łazienki z WC.

Na podłogach w pokojach panele, w aneksie ,przedpokoju oraz łazience płytki podłogowe, na ścianach gładzie, ogrzewanie gazowe.

Wymagana kaucja w wysokości 1800 zł,
wymagany najem okazjonalny.


W pobliżu szkoła, przedszkole, poczta , szpital, apteka, sklepy, przystanki jak.
Świetny komunikacja z pozostałą częścią miasta, do centrum 15 minut autobusem

W mieszkaniu pozostaje zabudowa kuchenna oraz spora szafa w przedpokoju kwestia umeblowania do uzgodnienia.

Nieruchomość dostępna od sierpnia 2020 r.

Cena wynajmu: 1800 zł+ media.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi3
Piętro1
Rodzaj ogrzewaniagazowe
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Umeblowanetak
Wysokość kaucji1800
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl