Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Atrakcyjne 2 pokoje Bliskie Zaodrze ODI/MW/686

/ MIES.

Lokalizacja: Zaodrze

Powierzchnia: 47.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/686

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Wynajęte
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na wynajem, świeżo po kapitalnym remoncie,mieszkanie zlokalizowane na Bliskim Zaodrzu w Opolu.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, to tylko jedne z atutów tego mieszkania.

Lokal o powierzchni 47 m2, mieści się na drugim pietrze w kamienicy 3 piętrowej.

W lutym 2017 przeprowadzono generalny remont!

Wymieniono wszystkie instalacje na nowe.

Lokal składa się z dwóch pokoi, niezależnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Ściany i sufity gładź gipsowa; podłogi płytki, panele; stolarka drzwiowa nowego typu, instalacja elektryczna miedź, stolarka okienna PCV.

Do lokalu przynależy piwnica.
W pobliżu szkoła, przedszkole, przystanki MZK.

Czas przekazania - od czerwca 2018 r,kaucja w wysokości 1500 zł.

Cena najmu 1500 zł plus media(prąd).

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi2
Oddzielna kuchniatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowykamienica
Stan wykończeniado zamieszkania
Teren zamkniętytak
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl