Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Arkadiusz Puc

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 533 520 620

e-mail: a.puc@odiopole.pl

3 pokoje z ogródkiem ul.Spychalskiego ODI/MW/757

1 400 zł / MIES.

Lokalizacja: Zaodrze

Powierzchnia: 94.00 m2

Numer oferty: ODI/Mw/757

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

TYLKO U NAS !
Do wynajęcia w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt AGD mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Bliskie Zaodrze w Opolu.

Rozkład:
- 3 pokoje
- kuchnia
- łazienka
- spiżarka


Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w 3 piętrowej kamienicy..
Ogrzewanie- kominek z nadmuchem na całe mieszkanie, piec akumulacyjny.
Dostępne media:
- prąd-licznik dwustrefowy
- woda ciepła- bojler
-butla gazowa

Właściciel udostępnia piwnicę oraz ogródek rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci do wyłącznego użytkowania.
Dostępne miejsca parkingowe.
Czynsz najmu 1400 zł
Wymagana kaucja- 2000 zł.
Dodatkowe koszty to opłaty za media( woda, gaz, prąd, śmieci oraz ogrrzewanie).
Preferowany dłuższy okres wynajmu.
Dostępne od 1 czerwca 2021 r.
Wymagany Najem Okazjonalny.

W pobliżu pełna infrastruktura miejska tzn. liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły, przystanki MZK, ścieżki rowerowe, tereny zielone. Szybki i łatwy dostęp do Centrum miasta.

Zainteresowała Cię nasza oferta, zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentacje.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi3
Lodówkatak
Oddzielna kuchniatak
Ogródektak
Piętro2
Pom. użytkowetak
Pralkatak
Rodzaj zabudowykamienica
Teren zamkniętytak
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wysokość czynszu1400
Wysokość kaucji2000
Zmywarkatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl