Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

3 pokoje wynajem centrum ODI/MW/666

2 500 zł / MIES.

Lokalizacja: Centrum

Powierzchnia: 90.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/666

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu dużego 3-pokojowego mieszkania w centrum Opola.
Z racji położenia oraz powierzchni lokal doskonale nadaje się do zorganizowania w nim biura-kancelarii.

Oferta skierowana jest jedynie do firm.

Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z 3 pokoi (w tym jeden przechodni), kuchni, sporego przedpokoju oraz łazienki.
Do lokalu przynależy również piwnica.
Wyposażono go w domofon.

Ogrzewanie przy pomocy pieca gazowego dwufunkcyjnego.

Mieszkania posiada balkon.

Zapraszamy na bezpośrednią prezentację.

Atutem lokalu jest miejsce parkingowe na podwórzu kamienicy.

Cena ofertowa 2500 zł/m-c + media.
Preferowany okres najmu 5 lat.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Garaż/miejsce parkingowetak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi3
Piętro1
Rodzaj ogrzewaniagazowe
Rodzaj zabudowykamienica
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu2500
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl