Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

3-pokoje Śródmieście 1850 zł ODI/MW/681

1 850 zł / MIES.

Lokalizacja: Śródmieście

Powierzchnia: 63.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/681

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne mieszkanie, zaadaptowane na 3-pokojowe, usytuowane w Śródmieściu.
Metraż lokalu wraz z pomieszczeniami przynależnymi 74,18 m2.

Mieszkanie w całości wyremontowane. Wymieniono wszystkie instalacje.

Lokal nadaje się do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Właściciel ciekawie przemodelował mieszkanie. Utworzył duży salon wraz z otwartą kuchnią oraz wygospodarował dodatkowy pokój, służący za sypialnię.
Mieszkanie posiada dużą łazienkę wraz z wygodną wnęką mieszcząca pralkę.
Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze na klatce schodowej oraz duża piwnica i dodatkowo komórka na zewnątrz przy kamienicy.

Lokal mieści się na 2 piętrze kamienicy.

* Wykończenie - okna PCV
* drzwi - drewniane
* podłogi - płytki, panele
* ściany - gładzie


W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki MZK.

Przy wynajmie wymagana jest kaucja w wysokości 2000 zł.

Mieszkanie dostępne natychmiast.
Cena ofertowa 1850 zł + media (prąd i gaz).

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Cena zawiera czynsznie
Domofon / wideofontak
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi3
Lodówkatak
Piekarniktak
Piętro2
Rodzaj ogrzewaniagazowe
Rodzaj zabudowykamienica
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu1500
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl