Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

mgr Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

3 pokoje Bytnara Rudego ODI/Mw/759

2 000 zł / MIES.

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 72.50 m2

Numer oferty: ODI/Mw/759

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Oferujemy do wynajęcia ładne, położone w dobrej lokalizacji mieszkanie 3-pokojowe przy ul. J. Bytnara Rudego w Opolu.

Mieszkanie o powierzchni 72,5m2 + duży balkon.

W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy spożywcze, piekarnie, apteka, siłownia, przedszkole, place zabaw, szkoła podstawowa, basen, Politechnika Opolska, przystanki MZK.

Wszystkie pokoje umeblowane: meble w zabudowie w kuchni, łóżka, szafki, itp. Mieszkanie wyposażone w: pralkę, kuchenka z piekarnikiem, lodówkę.

Cena najmu za całe mieszkanie 2000 zł + opłaty (około 600 zł w zależności od liczby osób i zużycia) prąd.
DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ!


Mieszkanie dla osób spokojnych, bezkonfliktowych, dbających o czystość.
OFERTA DLA RODZINY, OSOB PRACUJACYCH LUB STUDENTÓW.
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Oferta objęta prowizją dla biura nieruchomości.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi3
Lodówkatak
Piętro4
Piwnicatak
Pralkatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wynajmę również studentomtak
Wysokość czynszu600
Wysokość kaucji2000
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl