Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

2 pokoje z ogródkiem ODI/MW/757

/ MIES.

Lokalizacja: Malinka

Powierzchnia: 46.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/757

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

REZERWACJA! REZERWACJA!
Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Nowa Ozimska.
Powierzchnia lokalu 46 m2.
Do mieszkania przynależy spory taras z mini ogródkiem, co jest ogromnym atutem tego lokalu. Rozkład pomieszczeń: duży salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras, sypialnia i łazienka.

Osiedle jest zamknięte, bezpieczne z miejscami parkingowymi dla samochodów.

W mieszkaniu zamontowano nowe meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD.


Ogrzewanie miejskie.

Wymagana kaucja w wysokości 1700 zł.

Czynsz administracyjny wliczony jest już w cenę wynajmu!

Cena 1.700 zł + prąd i gaz

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Cena zawiera czynsztak
Domofon / wideofontak
Drzwi / okna antywłamaniowetak
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi2
Lodówkatak
Ogródektak
Piekarniktak
Piętroparter
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyapartamentowiec
Rok budowy2020
Rolety antywłamaniowetak
Stan wykończeniado zamieszkania
Tarastak
Telewizja kablowatak
Teren zamkniętytak
Windatak
Wysokość czynszu1700
Wysokość kaucji1700
Zmywarkatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl