Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

2 pokoje Wrocławska ODI/MW/756

1 300 zł / MIES.

Lokalizacja: Opole

Powierzchnia: 44.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/756

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego przy ulicy Wrocławskiej w Opolu. Lokal o powierzchni 44 m2 znajduje się na 10 piętrze wieżowca.

Rozkład pomieszczeń:
salon z balkonem, osobna kuchnia wyposażona w sprzęty AGD (kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem), sypialnia i łazienka z kabiną prysznicową oraz pralką.

Dużym atutem mieszkania jest bliskość ścisłego centrum miasta.

W lokalu do dyspozycji najemcy są wszystkie sprzęty i meble widoczne na zdjęciach.

Ogrzewanie miejskie.

Na podłogach w pokojach i przedpokoju położono drewno bambusowe, w kuchni natomiast kafle.

W bliskiej odległości komunikacja miejska, liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły oraz przychodnia.

Wymagana kaucja w wysokości 1300 zł.

Czynsz administracyjny wliczony jest już w cenę wynajmu!

Cena 1300 zł + prąd i gaz oraz dodatkowo czynsz administracyjny 320 zł (w tym koszt ogrzewania, opłata za wodę i wywóz śmieci wyliczony dla 1 osoby)

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Internettak
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku11
Liczba pokoi2
Lodówkatak
Oddzielna kuchniatak
Piekarniktak
Piętro10
Pralkatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Telewizja kablowatak
Tylko dla niepalącychtak
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Windatak
Wysokość czynszu1300
Wysokość kaucji1300
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl