Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Angelika Kowal

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 733 425 018

e-mail: a.kowal@odiopole.pl

2 pokoje ulica Tarnopolska ODI/MW/737

1 300 zł / MIES.

Lokalizacja: Malinka

Powierzchnia: 61.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/737

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Tylko u nas.
Przedstawiamy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul.Tarnopolskiej w Opolu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego bloku.

Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone w lodówkę, pralkę, kuchenkę indukcyjna i piekarnik, zmywarkę, klimatyzację.

Woda ciepła i ogrzewanie z sieci miejskiej.

W pobliżu przedszkola,place zabaw,przychodnia, apteka, sklepy oraz pozostałe punkty usługowe.

Do mieszkania przynależy piwnica. Dostępny parking.

KAUCJA 1700 zł

Cena:
1300 + 400zł (media, czynsz administracyjny, woda, prąd, śmieci)

Do zamieszkania od 15 stycznia 2020, minimalny okres wynajmu-1 rok.


Zapraszamy na bezpośrednią prezentację!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi2
Lodówkatak
Piekarniktak
Piętro3
Pralkatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Teren zamkniętytak
Umeblowanetak
Zmywarkatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl