Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Wioletta Czech

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, licencja 19793

tel. 607 251 150

e-mail: w.czech@odiopole.pl

2 pokoje na Dambonia ODI/MW/739

1 600 zł / MIES.

Lokalizacja: Dambonia

Powierzchnia: 45.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/739

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu bardzo mieszkanie,zlokalizowane na 1 piętrze przy ulicy Dambonia w Opola.

Nieruchomość składa się z i słonecznej kuchni,przedpokoju oraz łazienki z WC.

Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, do mieszkania przynależy balkon.


W pobliżu szkoła, przedszkole przychodnia, sklepy spożywcze, piekarnia,pteka, przystanki MZK.

WYMAGANA KAUCJA 2000 zł

Całkowita kwota wynajmu to 1600 zł,.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Kuchenkatak
Liczba pokoi2
Piętro1
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wynajmę również studentomtak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl