Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Ustawne i słoneczne 3 pokoje Nowy ZWM ODI/M/1976

339 000 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 62.00 m2

Numer oferty: ODI/M/1976

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu bardzo słoneczne, ustawne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na Nowym ZWM.

Nieruchomość składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej i jasnej kuchni, ustawnego przedpokoju, łazienki oraz wc.

Na podłogach panele,na ścianach tynki i tapety dekoracyjne, ogrzewanie z sieci miejskiej, czynsz ok 600 zł (4 os.)

W cenie nieruchomości pozostają wszystkie meble w zabudowie, pozostałe meble do uzgodnienia.

W pobliżu szkoły,
przedszkole,
przychodnia,apteka, przystanki mzk oraz pozostałe punkty usługowe.

CENA OFERTOWA :339.000 zł do niewielkiej negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Liczba pięter w budynku7
Liczba pokoi3
Piętro5
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wysokość czynszu600
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl