Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Ewa Borowska

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 883 743 417

e-mail: e.borowska@odiopole.pl

Ustawne 3 pokojowe na osiedlu ZWM ODI/M/1996

290 000 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 61.00 m2

Numer oferty: ODI/M/1996

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawe mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku w Opolu w dzielnicy ZWM.

Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi, jasnej i ustawnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju.

Ogrzewanie i woda ciepła z sieci miejskiej, do mieszkania przynależy piwnica i balkon.

Na podłogach panele i płytki, na ścianach tynki strukturalne, boazeria i tapeta.

Przy budynku liczne miejsca parkingowe, w pobliżu przedszkole, przychodnia,szkoła,sklepy, oraz pozostałe punkty usługowe.

Cena ofertowa 290 000zł

Zapraszamy na prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Piętro4
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Rok budowy1986
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl