Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Ustawne 3 pokoje z miejscem parkingowym w Centrum ODI/M/2048

Lokalizacja: Centrum

Powierzchnia: 49.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2048

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA POD INWESTYCJĘ!!!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jasne,
słoneczne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w Centrum miasta.

Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju.

Atutem mieszkania jest osobny, zamykany korytarzyk dla 2 mieszkań oddzielający mieszkanie od pozostałej części klatki schodowej.

Na podłogach w pokojach parkiety, na ścianach tynki, w łazience płytki podłogowe i ścienne.

Okna plastikowe, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,czynsz 480 zł.

Termin przekazania nieruchomości- koniec listopada 2020 r.

Do mieszkania przynależy balkon i piwnica, kwestia umeblowania do uzgodnienia.

Pod blokiem miejsca parkingowe zamykane szlabanem, szkoła, przedszkola, Szpital, przychodnia, apteka, market oraz pozostałe punkty usługowe.

CENA TRANSAKCYJNA:265.000 zł, bez negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Piętro5
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado remontu
Umeblowanetak
Windatak
Wysokość czynszu480
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl