Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Słoneczne i przestronne z potencjałem na Rzeszowskiej ODI/M/2063

385 000 zł

Lokalizacja: Opole

Powierzchnia: 64.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2063

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA POD INWESTYCJĘ!!!

Przedstawiamy Państwu słoneczne, ustawne i zadbane mieszkanie 4 pokojowe, zlokalizowane w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

salon z wyjściem na spory balkon, dwie sypialnie, kuchnia w zabudowie, ze sprzętem agd, łazienka, toaleta z umywalką oraz ustawny przedpokój z pomieszczeniem gospodarczym.

Na podłogach płytki oraz panele, na ścianach tynki, tapety i bardzo dobrze utrzymana drewniana boazeria, w łazience i toalecie płytki podłogowe i ścienne.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, czynsz przy 4 osobach ok 560 zł, do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

Stolarka okienna pcv, drzwi wewnętrzne starego typu, w oknach rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne.

MEDIA:
PRĄD, WODA, GAZ
.

Wokół bloku liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców, plac zabaw dla dzieci, w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek,przychodnia, sklepy, piekarnia, apteka markety, bank, przystanki autobusowe MZK, pozostałe punkty usługowe.

Świetna komunikacja z pozostałą częścią miasta.

TERMIN PRZEKAZANIA- DO UZGODNIENIA.


CENA TRANSAKCYJNA:385.000 zł

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NIERUCHOMOŚCI!!!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Forma własnościpełna własność
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi4
Oddzielna kuchniatak
Piętroparter
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Rolety antywłamaniowetak
Umeblowanetak
Wysokość czynszu560
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl