Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Słoneczne i przestronne w Kolonii Gosławickiej ODI/M/2005

249 000 zł

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 56.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2005

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Posiadamy w swojej ofercie bardzo ciekawe, jasne oraz przestrzenne mieszkanie, zlokalizowane w niskim bloku w Kolonii Gosławickiej.

NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon, sypialni, oddzielnej kuchni z oknem, przedpokoju oraz sporej łazienki z wc.

Na podłogach panele, na ścianach tynk i tapety.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskim, czynsz ok 560 zł(4 osoby).

W pobliżu przedszkola,żłobek, przychodnia, apteka,Szpital Kliniczny, markety oraz pozostałe punkty usługowe.

Przy bloku miejsca parkingowe, ścieżki rowerowe, siłownie, sporo terenów rekreacyjnych.

TERMIN PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI DO UZGODNIENIA.

Istnieje możliwość pozostawienia mebli(do uzgodnienia).

CENA OFERTOWA :249.000 zł bez negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi2
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wysokość czynszu560
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl