Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

ROZKŁADOWE 3 POKOJE Z POTENCJAŁEM ODI/M/2033

305 000 zł

Lokalizacja: Chabrów

Powierzchnia: 52.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2033

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ustawne i ciekawe mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na parterze w jednym z niskich bloków na Chabrach.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
SALON Z WYJŚCIEM NA BALKON, 2 SYPIALNIE, JASNA KUCHNIA. ŁAZIENKA Z WC ORAZ PRZEDPOKÓJ.


Na podłogach panele, na ścianach tynki oraz tapeta(w jednej sypialni), ogrzewanie z sieci miejskiej, woda ogrzewana piecykiem gazowym(w tym roku będzie likwidacja piecyków), czynsz w wysokości 505 zł.

Mieszkanie jasne i bardzo przyjemne, niskie koszty utrzymana, do nieruchomości przynależy balkon i piwnica.

Przy bloku liczne miejsca parkingowe, w pobliżu dwie szkoły podstawowe, dwa przedszkola, sklepy, przychodnia, apteka i pozostałe punkty usługowe, bardzo dobra komunikacja z pozostałą częścią Opola.
Spacerkiem ok 10 minut do Centrum, na basen ok 5 minut spacerkiem.

W cenie mieszkania pozostają wszystkie meble.
Nieruchomość niema założonej Księgi Wieczystej.


TERMIN PRZEKAZANIA DO UZGODNIENIA.

CENA OFERTOWA: 305.000 bez negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Piętroparter
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wysokość czynszu505
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl