Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Przytulne po remoncie kapitalnym ODI./M/2031

252 000 zł

Lokalizacja: Śródmieście

Powierzchnia: 36.00 m2

Numer oferty: ODI./M/2031

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu świeżo wyremontowane i przytulne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane 10 minut drogi do Centrum oraz na Uniwersytet Opolski natomiast 5 minut na Politechnikę Opolską.

Na podłogach panele i płytki,okna pcv,drzwi wewnętrzne nowe, łazienka wypłytkowana.
Całe mieszkanie zostało całkowicie wyremontowane.

Wymienione zostały instalacje,założone ogrzewanie gazowe sterowane piecem w piwnicy.
Czynsz 180 zł, ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego,na ścianach gładzie, na podłogach panele.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka z wc,

Idealna komunikacja z pozostałą częścią Opola.


CENA OFERTOWA :252.000 zł do niewielkiej negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Forma własnościpełna własność
Liczba pięter w budynku2
Liczba pokoi2
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniagazowe
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl