Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Przytulne i jasne z potencjałem w Centrum ODI/M/2050

Lokalizacja: Centrum

Powierzchnia: 73.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2050

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA POD INWESTYCJĘ!

Prezentujemy Państwu jasne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w Centrum miasta.

Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi, dużej ustawnej kuchni, zamkniętego balkonu, małej spiżarki,łazienki oraz sporego przedpokoju.

Na podłogach w mieszkaniu drewno przykryte płytami wiórowymi i wykładziną pcv, drzwi drewniane, okna plastikowe, na ścianach tynki.

Na życzenie kupującego w cenie nieruchomości mogą pozostać wszystkie meble.

Ogrzewanie z sieci miejskiej, woda podgrzewana piecykiem przepływowym, natomiast w mieszkaniu jest podłączona siła oraz instalacja gazowa doprowadzona do kuchenki gazowej,czynsz 500 zł.

Do nieruchomości przynależy bardzo duża piwnica 20metrowa, która ma podłogę drewnianą.
Obecnie remontowane jest podwórko dla mieszkańców, z którego można przejść na targowisko.

Przed budynkiem na ulicy miejsca parkingowe,w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, szkoły średnie, uczelnie, przychodnia, szpital,apteki, przystanki autobusowe, dworzec PKP oraz pozostałe punkty usługowe oraz sporo sklepów.

Budynek ocieplony i otynkowany, okna na klatce plastikowe,internet na klatce schodowej, klatka zadbana.

TERMIN PRZEKAZANIA- DO 2 MIESIĘCY OD AKTU NOTARIALNEGO.

CENA NIERUCHOMOŚCI: 325.000 zł bez możliwości negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Internettak
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Piętro1
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowykamienica
Stan wykończeniado remontu
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wysokość czynszu500
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl