Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Przestrzenne i z potencjałem z parkingiem i balkonem ODI/M/1979

499 000 zł

Lokalizacja: Śródmieście

Powierzchnia: 131.20 m2

Numer oferty: ODI/M/1979

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

IDEALNE POD INWESTYCJĘ W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI Z MIEJSCEM PARKINGOWYM!!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu bardzo ciekawe, przestrzenne i z dużym potencjałem mieszkanie, zlokalizowane w jednym z niskich bloków,zlokalizowanym w Śródmieściu.

NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z: przestronnego salonu z wyjściem na balkon, częściowo otwartej kuchni na salon,trzech sypialni, łazienki,toalety oraz dużego i ustawnego przedpokoju.

Na podłogach dobrze utrzymany parkiet, na ścianach tynki, okna drewniane, ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, czynsz 900 zł.

Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 5,10 m2, balkon natomiast do dyspozycji mieszkańców jest rowerownia oraz miejsca parkingowe ze szlabanem.

Lokalizacja bardzo atrakcyjna, w pobliżu szkoła, kilka przedszkoli, Uczelnie Państwowe oraz prywatne,szpital,przystanki MZK,kryta pływalnia, przychodnia, apteka, Fitness Klub, markety i małe sklepy i pozostałe punkty usługowe.

CENA NIERUCHOMOŚCI: 499.000 ZŁ



(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Forma własnościpełna własność
Garaż/miejsce parkingowetak
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi4
Piwnicatak
Pom. użytkowetak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Typ okiendrewniane
Wysokość czynszu900
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl