Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Przestronne, ustawne i słoneczne 2 pokoje w Centrum Ozimka ODI/M/2027

185 000 zł

Lokalizacja: Ozimek

Powierzchnia: 46.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2027

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

b]NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA POD INWESTYCJĘ!!!

Z przyjemnością przedstawiamy bardzo ciekawe, zadbane i rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe,zlokalizowane w Centrum Ozimka.

Nieruchomość składa się z:
ustawnego i słonecznego salonu z wyjściem na duży balkon, przestronnej i jasnej sypialni, kuchni wraz ze sprzętem agd(poza lodówką), dużej łazienki z wc oraz przedpokoju.

Na podłogach w pokojach panele, na ścianach tynk i tapeta, w kuchni i łazience płytki podłogowe i ścienne. Stolarka okienna pcv, drzwi wewnętrzne drewniane.

Ogrzewanie z sieci miejskiej, woda ogrzewana junkersem, czynsz 396 zł, mieszkanie jasne i ciepłe.

W pobliżu szkoła, przedszkole, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Urząd Gminy,Biedronka, Lewiatan, pozostałe punkty usługowe.

UMEBLOWANIE DO UZGODNIENIA

TERMIN PRZEKAZANIA NIERUCHOMOŚCI DO UZGODNIENIA

CENA OFERTOWA: 185.000 zł do symbolicznej negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi-2
Oddzielna kuchniatak
Piętro3
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl