Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Ewa Borowska

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 883 743 417

e-mail: e.borowska@odiopole.pl

Przestronne mieszkanie pod inwestycję!

600 000 zł

Lokalizacja: Opole

Powierzchnia: 75.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2003

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Jeśli szukacie Państwo mieszkania idealnego pod inwestycję, na wynajem ta oferta jest właśnie dla was.

Mieszkanie mieści się na 2 piętrze kamienicy w centrum Opola i jest świeżo po remoncie.

Składa się z:
- 5 niezależnych pokoi,
- łazienki z wc,
- osobnego wc
- osobnej kuchni
Do mieszkania przynależy również piwnica

Ogrzewanie i woda-gaz.
Na ścianach gładzie, na podłogach płytki i panele.
Nowe okna i drzwi.

Mieszkanie nadaje się do wynajęcia przynajmniej dla 7 osób.

Przy budynku znajduje się parking dla mieszkańców.
W okolicy inne kamienice, sklepy i punkty usługowe, oraz uczelnie .

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zapraszamy do kontaktu.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Liczba pięter w budynku2
Liczba pokoi5
Od kiedy wolne2020-07-01
Oddzielna kuchniatak
Piętro2
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniagazowe
Rodzaj zabudowykamienica
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl