Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

mgr inż. Jacek Francik

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 154 608

e-mail: j.francik@odiopole.pl

Nowe 2 pok. mieszkanie ODI/M/2066

399 900 zł

Lokalizacja: Opole

Powierzchnia: 54.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2066

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

PROMOCJA
BRAK OPŁAT NOTARIALNYCH
Bez Podatku PCC

Wykończone mieszkanie w nowym
budownictwie z 2020 roku. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, jednostronne od południowo-zachodniej strony.
Budynek usytuowany jest w bocznej ulicy, więc zapewniony jest spokój.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe z bramą na pilota.
Mieszkanie zostało wykończone wysokiej jakości materiałami w ciepłych barwach, na suficie sztukateria, w salonie panel ozdobny. W kuchni na ścianie kafle- cegiełki, natomiast na podłodze duże kafle gresowe, łatwe do utrzymania w czystości.
Meble kuchenne wraz z wysokiej jakości sprzętem kuchennym (zmywarka, piec, piekarnik indukcyjny, okap) znakomicie wpasowane z aneks.

Łazienka urządzona w modnym stylu z użyciem mocnego granatu na ścianie i białych błyszczących kafli, z lustrem na całej ścianie. Bardzo przytulna i komfortowa. W łazience przygotowane jest miejsce na pralkę.

Mieszkanie posiada jedna sypialnię z wnęką na szafę w zabudowie.

Ogrzewanie miejskie.

Cena 399 900 zł
Zapraszamy na prezentacje.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Forma własnościpełna własność
Garaż/miejsce parkingowetak
Liczba pokoi2
Piętro1
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Stan wykończeniado zamieszkania
Teren zamkniętytak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl