Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

mgr inż. Jacek Francik

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 154 608

e-mail: j.francik@odiopole.pl

Mieszkanie po remoncie ODI/M/2040

357 900 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 59.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2040

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Oferujemy Państwu pięknie wyremontowane trzy pokoje na nowym ZWM.
Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi:
- salon z balkonem 18 m2
- sypialnia 12 m2
- sypialnia 9 m2
- kuchnia z meblami w zabudowie
- przestronny ustawny hol z szafą
- osobna łazienka z wanną
- wc
- piwnica
Blok ocieplony , blisko Politechniki Opolskiej,
z tego względu mieszkanie nadaje się na wynajem dla studentów.
W cenie mieszkania zabudowa kuchenna.
Zapraszamy na prezentację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi3
Materiał budowybeton komórkowy
Od kiedy wolne2020-03-01
Oddzielna kuchniatak
Piętro2
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanenie
Windatak
Wysokość czynszu400
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl