Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

mgr inż. Jacek Francik

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 154 608

e-mail: j.francik@odiopole.pl

Mieszkanie na sprzedaż ODI/M/2038

255 000 zł

Lokalizacja: Opole

Powierzchnia: 34.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2038

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe w spokojnej okolicy.Całkowita powierzchnie 34,50 m2 .Mieszkanie jest na czwartym piętrze bloku czteropiętrowego. Widok na bloki i tereny zielone. Do centrum ok 10 min, w pobliżu liczne linie autobusowe , sklepy.
Mieszkanie składa się z salonu, sypialni , kuchni , łazienki i piwnicy.
Ogrzewanie miejskie, ciepława woda z pieca gazowego.
Kuchnia posiada meble w zabudowie.Dwie szafy typu komandor.
W cenie sprzedaży wszystkie meble, wyposażenie kuchni i łazienki.
Klatka schodowa odnowiona, domofon.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Forma własnościspółdzielcze wł. z KW
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi2
Od kiedy wolne2020-03-01
Piętro4
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wysokość czynszu300
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl