Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zbigniew Styrna

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 502 101 894

e-mail: z.styrna@odiopole.pl

Mieszkanie 2-pokojowe Malinka ODI/M/2103

325 000 zł

Lokalizacja: Malinka

Powierzchnia: 47.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2103

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania o powierzchni 47m2 w dzielnicy Opola Malinka.

Mieszkanie posiada dwa bardzo ustawne i słoneczne pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz balkon typu loggia.

Media:
- ogrzewanie miejskie,
- ciepła woda miejska,
- gaz,
- prąd

Wykończenie:
Na ścianach i sufitach w całym mieszkaniu położono gładzie. W łazience płytki do samego sufitu. W przedpokoju i kuchni jednakowe płytki na podłogach. W pokojach panele.

W pobliżu znajdują się szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia, sklepy, plac zabaw, park i boiska sportowe.

Czynsz w wysokości ok. 450zł.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Cena 325 000zł/do niewielkiej negocjacji.

POLECAMY!

Spodobała Ci się nasza oferta?
Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentacje!

Pomagamy w uzyskaniu korzystnej oferty kredytu hipotecznego

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi2
Materiał budowywielka płyta
Oddzielna kuchniatak
Piętro1
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu450
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl