Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zbigniew Styrna

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 502 101 894

e-mail: z.styrna@odiopole.pl

Mieszkanie 2 pokoje Opole ZWM ODI/M/2106

290 000 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 48.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2106

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 znajdującego się w Opolu.
Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze bloku z windą. Blok poddany termoizolacji z wymienionymi pionami wody.
Do mieszkania przynależy piwnica około 2m2.

Rozkład pomieszczeń:
- na prawo od wejścia znajduje się pokój dzienny z wyjściem na balkon
- na wprost jest kuchnia z oknem.
- z przedpokoju po lewej wchodzimy do mniejszego pokoju
- obok z lewej strony znajduje się łazienka z WC.

Media
Mieszkanie posiada ogrzewanie i wodę ciepłą oraz gaz z sieci miejskiej

Wykończenie:
- na podłogach w obu pokojach panele, w kuchni płytki PCV, w łazience płytki ceramiczne
- na ścianach tapeta raufaza, siding oraz glazura
-okna PCV
-stolarka drzwiowa starego typu
Mieszkanie wymaga indywidualnych zmian remontowych.




Cena 290 000zł/do negocjacji.
Mieszkanie dostępne od zaraz


POLECAMY!

Spodobała Ci się nasza oferta?
Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentacje!

Pomagamy w uzyskaniu korzystnej oferty kredytu hipotecznego.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Liczba pięter w budynku8
Liczba pokoi2
Materiał budowywielka płyta
Piętro8
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado remontu
Typ okienplastikowe
Windatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl