Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Arkadiusz Puc

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 533 520 620

e-mail: a.puc@odiopole.pl

Ładna kawalerka Malinka ODI/M//2100

239 000 zł

Lokalizacja: Malinka

Powierzchnia: 37.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2100

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Prezentujemy Państwu bardzo ładne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe, idealne dla siebie lub na inwestycję pod wynajem.
Mieszkanie zlokalizowane jest na siódmym piętrze 10-piętrowego bloku z windą.

Rozkład mieszkania:
- duży pokój z balkonem,
- kuchnia połączona z przedpokojem,
- łazienka z WC.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Dostępne media:
- prąd
- woda ciepła miejska
- ogrzewanie miejskie

Czynsz to koszt 330zł.

W bliskiej odległości znajdziesz przedszkole, szkołę, sklepy spożywcze, żłobek, przychodnie.
W pobliżu przystanek autobusowy.
Przed blokiem parking ze szlabanem.

CENA 239 000zł.

Spodobała Ci się nasza oferta?
Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentacje!




(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Liczba pokoi1
Piętro7
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Windatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl