Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

mgr inż. Jacek Francik

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 154 608

e-mail: j.francik@odiopole.pl

Kawalerka ODI/M/2043

210 000 zł

Lokalizacja: Nowa Wieś Królewska

Powierzchnia: 33.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2043

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Oferujemy na sprzedaż Kawalerkę w apartamentowcu z 2008 r.

Jest to jeden pokój z aneksem kuchenny z możliwością wydzielenia pojedynczego pokoju.

Położona na drugom piętrze. Budynek jest na terenie zamkniętym w pełni monitorowanym.Wydzielone miejsce parkingowe, dostęp do ogródka i placu zabaw dla dzieci.

Wokół budynki jednorodzinne i działki ROD.

W cenie sprzedaży wszystkie meble widoczne na zdjęciach oraz wyposażenie kuchni i łazienki.


Zapraszamy na prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku2
Liczba pokoi1
Lodówkatak
Materiał budowycegła
Monitoring / ochronatak
Od kiedy wolne2020-05-31
Ogródektak
Piętro2
Piwnicatak
Pralkatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyapartamentowiec
Rok budowy2008
Stan wykończeniado zamieszkania
Teren zamkniętytak
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wysokość czynszu360
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl